за нас

Ab2

Во 2007 година, Тијанџин Qiangli Пневматски алатки трговија и трговија копродукции, Ltd е основана.

Во 2016 година, Тијанџин Qiangli беше реорганизирана во Tinajin Longtop Рударство копродукции, Ltd.In на 10-годишен циклус, без разлика дали "Тијанџин Qiangli" или "Longtop рударство", е посветена на обезбедување на глобална клиенти со подобар ефективни рударски машини производи, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на, пневматски алатки рок дупчење произведени од страна на сопствени фабрики

 

Во текот на изминатите 10 години, преку соработка со различни земји и региони на рударските претпријатија, опрема дилери и акумулираното искуство, ние може да обезбеди на клиентите со навремени и точни информации за производот индустрија и; Според различните потреби на клиентите да им обезбеди на клиентите со високи перформанси и цена сооднос производи и услуги.

Главните производи и услуги, сега можеме да им понудиме на нашите клиенти:

  1. Рударски машини за дупчење и поддршка на алатки и опрема
  2. Рудникот вентилација опрема (експлозија-доказ и не Експлозија-доказ)
  3. Рудникот дренажа опрема (потопни пумпи, дијафрагмата пумпа)
  4. Рудникот осветлување (различни видови на рудникот светилки)
  5. Транспортна опрема за рударство (различни видови на транспорт крик, стругалка, депонија камион, итн)
  6. Рудникот безбедносни производи

Ние со нетрпение очекуваме да работиме со нашите клиенти во следната деценија да продолжи да се создаде поголема вредност за нашите клиенти со квалитетни производи и услуги.


WhatsApp Online Chat !