Пневматски рок вежба

Краток опис:

  YO18 Y19A Y20LY Y26 YT23 YT24 YT27 YT28 YT29A YSP45 тежина (кг) 18 19 18 26 24 24 27 26 27 44 должина (mm) 550 600 609 500 628 678 668 661 659 1420 клип мозочен удар (mm) 45 54 50 70 55 70 60 60 60 47 потрошувачка на воздух (L / S) 20 37 47 80 66,7 21,6 83,3 82 88 113,3 * потрошувачка на воздух на YO18, Y19A, Y20LY, Y26 е врз основа на работен притисок 0.4MPa * потрошувачка на воздух на YT23, YT24, YT27, YT28. ..


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  YO18

  Y19A

  Y20LY

  Y26

  YT23

  YT24

  YT27

  YT28

  YT29A

  YSP45

  Тежина (кг)

  18

  19

  18

  26

  24

  24

  27

  26

  27

  44

  Должина (mm)

  550

  600

  609

  500

  628

  678

  668

  661

  659

  1420

  Клип мозочен удар (mm)

  45

  54

  50

  70

  55

  70

  60

  60

  60

  47

  потрошувачка на воздух (L / S)

  20

  37

  21,6

  47

  80

  66,7

  83,3

  82

  88

  113,3

  * Потрошувачка на воздух на YO18, Y19A, Y20LY, Y26 е врз основа на работен притисок 0.4MPa

  * Потрошувачка на воздух на YT23, YT24, YT27, YT28, YT29A, YSP45 е врз основа на работен притисок 0.63Mpa

  Туркање нога за рок вежба

   

   

  FT140B

  FT140BD

  FT160A

  FT160B

  FT160BC

  FT160BD

  FT100

  Тежина (кг)

  18

  19

  18

  26

  24

  24

  27

  Должина повече (мм)

  550

  600

  609

  500

  628

  678

  668

  Должина на продолжена (мм)

  45

  54

  50

  70

  55

  70

  60

  должина хранење (L / S)

  20

  37

  21,6

  47

  80

  66,7

  83,3
  Погодно машини

  YT24

  YT24

  YT23 YT23D

  YT27 YT29A

  YT23

  YT23D

  YT27

  YT29A

  YT28

  YT28

  Y19A Y20LY YO18

  20160823132745_4003


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !