Контактирајте не

Тијанџин Longtop Рударство копродукции, Ltd

адреса

Соба 716, зграда Б, бр.5 Lanyuan

Патот, Окружниот Nankai, Тијанџин, Кина

Е-пошта

sales@longtopmining.com

 

телефон

0086-22-83719569

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !